Toplum İle Kucaklaşmaya Devam Ediyoruz

Toplumun kesimleri tarafından ilgi duyulmaya devam edilen İktisat Hareketine gelen görüşme taleplerine cevap vermeye devam ediyor.

Bu ziyaretler kapsamında Eylül ayının son haftasında “Adalet ve Demokrasi Platformu” Genel merkezinde gerçekleştirildi.

Görüşmeye İktisat Hareketi başkan yardımcısı ve sözcüsü Yunus Ekşi ile yönetim kurulu üyesi siyaset stratejisti Sadi Özgül’den oluşan heyet tarafından gerçekleştirildi.

Adalet ve Demokrasi Platformu Genel Başkanı Yusuf Diril ve Genel başkan yardımcıları ile, Türkiye İşsizler ve Emekliler Partisi genel Başkanı Rıfat Serdar Sercan ve Genel Başkan yardımcısı Mehmet Erkut beyinde katıldığı görüşmede İktisat Hareketinin misyonu ve gayesi anlatıldı.

İktisat Hareketi başkan yardımcısı ve sözcüsü Yunus Ekşi mevcut ekonomimizde uygulan ekonomik modelin yanlışlıklarını ve çözümleri yönünde bir sunum yaptı.

Adalet ve Demokrasi Platformu (ADP) Genel Başkanı Yusuf Diril ise; Adalet ve Demokrasi Platformunun misyonunu, hedeflerini, organizasyonunu ve Türkiye’de teşkilatlanma yapısını ve çalışmalarını anlattı.

Sayın Diril; “Siyasi oluşumların milli bir ana çizgide olması gerektiği ve ekonominin kurtuluşu mevcut ekonomi program dışında aranması gerektiğini” dile getirdiler.

Görüşme sonrasında; Adalet ve Demokrasi Platformu ile İktisat hareketi arasında işbirliğine gidilmesi yönünde prensipte ortak karar alındı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir