İktisat Hareketi bir kadro hareketidir. İnsanların istikameti ve bilgi birimi birikimi ile ilgilenir.

Bu Milleti Uyandırmamız Lazım

18 tane HAÇLI SEFERİ’nin canına okumuş milletiz biz.

Biraz daha hazırlıklı olalım istiyoruz. Ondokuz’uncu haçlı seferini de savarız Allah’ın izniyle. Hatta bu milleti ayağa kaldırabilirsek fiili olarak operasyona girmeye de cesaret edemezler.

Ama ayağa kalkarsakta bu coğrafyayı yeniden biz tanzim ederiz. Şimdi bu coğrafyayı biri tanzim edecek. Biz tanzim etmezsek öteki tanzim edecek. Onlar tanzim etmezse bu coğrafyadan biri çıkacak onlar tanzim edecek. O zaman biz derlenip toparlanacağız.

Peygamberlerin yaptığı mücadele Hakk ile batıl mücadelesinde hakkı üstün tutma mücadelesidir. Bu mücadelenin karşısında batılı üstün tutanlar her zaman olur.


Şeytanlaşmış, şeytana hizmet eden ve şeytanla hareket eden hakla batıl mücadelesi sürüp geliyor.

Baktığımızda bu topraklara, bu coğrafyaya biz 1071 de girdiğimizden bu yana başımızdan mücadeleler hiç eksik olmamış.

Bu mücadelenin isminin yeni hali Büyük Ortadoğu Projesi [BOP] olarak günümüzde çıkmış karşımıza. Bu projeye göre milleti işsiz bırakacak, aç bırakacak, borca esir edecek, yumuşatma operasyonu yapacak, yumuşak lokma haline getirecek, bölüp parçalayacak ve yok edecek. Şimdi bu projedeki hedeflerden 3 tane operasyonu gerçekleştirilmiş.

Peki bu operasyonları nasıl gerçekleştirmişler?

Operasyonlarını gerçekleştirmek için bütün sistemi Borca Dayalı Para Sistemi [BDPS] olarak kurgulamışlar. Şimdi aslında bizde isabetli bir yere atış yapmaya çalışıyoruz. Atışlarımızda henüz kemiğe kadar dayanmadık ama; ete vuruyoruz ve eti morattık.

Ama bu yeni haçlı seferi planını çökerteceğiz.

Borca Dayalı Para Sistemi‘ni [BDPS] yıktığımız anda yeni HAÇLI SEFERİ planı çökmüş demektir bu iyi bilin.

Prof. Dr. Mete Gündoğan

Bir yanıt yazın