İktisat Hareketi bir kadro hareketidir. İnsanların istikameti ve bilgi birimi birikimi ile ilgilenir.

İyiler Kulübü Gizli Toplantıları (The Good Club Secret Meeting)

Görünen o ki; öjenist küresel şeytanlar kendi güvenliklerini sağlamak ve bunun içinde tek dünya devletini kurmak ve kolayca yönetmek için dünya nüfusunu azaltma hedeflerinden vazgeçmeyecekler.

Bu makalemizde; Küresel şeytanlar, dünya nüfusunu neden ve nasıl azaltmak istemektedirler sorularına cevaplar arayacağız.

Bir önceki Küresel Şeytanlar, Dünya Nüfusunu Neden Azaltmak İstemektedir başlıklı yazımın sonunda “ABD Ulusal Güvenlik Çalışması olan “Dünya Çapında Nüfus Artışının ABD Güvenlik ve Denizaşırı Çıkarları için Etkileri Planı” yeniden güncellenmiş olabilir mi? diye bir soru sormuş ve ortaya çıkan bir kaç gelişmeden örnekler vererek bölümü tamamlamıştım.

Hemen cevap vererek başlayayım; Tabii ki sık sık güncelliyorlar…

Hem de hiçbir taşın altını boş bırakmamak için azami çaba sarf ediyorlar. Hani derler ya “su uyur düşman uyumaz!” diye. Su uyur ama ne Şeytan nede ona hizmet eden Küresel şeytanlar uyumazlar. Ama o şeytani çetelerde uyumuyorlar artık. Dünya ve insanlık adına sözde hayırlı/iyi toplantılar sürdürüyorlar gibi görünseler de, aslında onlarda dünya nüfusunun büyüklüğünü azaltmak için toplantılar düzenleniyor.

Toplantılardan birinin adı da; “İyiler Kulübü Toplantıları” (“The Good Club”)

2009’a gidelim şimdi…

Tarih; 5 Mayıs 2009… Kendilerine hayırsever diyen (hatta ücreti mukabilince dedirten) şeytani çetelerden biri Manhattan’daki Rockefeller Üniversitesi rektörünün evinde kapalı kapılar ardında bir araya geldiler Bu “gizli” buluşma ise ultra öjenik Bill Gates tarafından desteklendi. Kendilerine “İyi Kulüp” adını verdiler. Katılımcılar arasında David Rockefeller, Warren Buffett, George Soros, New York Belediye Başkanı Michael Bloomberg, Medya devi Ted Turner, Oprah Winfrey, Bill Gates ve çok daha fazlası vardı. Kimilerine göre ise 11 kişiydiler…

Çok gizli toplantı ise kısa süre sonra ifşa oldu… Yapılan açıklamada ise; Bir araya gelmenin The Chronicle of Philanthropy dergisi tarafından organize edildiğini, dünyanın iyiliği için neler yapılacağının konuşulduğu bir sohbet olduğu, planlanmış bir gündemi olmadığı, içki içip sohbet edildiği ve bir sonrası için bir araya gelinmesi ile ilgili bir tarih belirlenmediği yönünde oldu.

Ancak milyarderlerin beyin fırtınası yaptığı bu gizli toplantısı daha fazla para ve güç elde etmek için insanlığa sorun çıkarmayıp, iyilik yapacaklarına kimse inanamazdı. Normalde bu insanlar iyi sebeplerden bahsetmekten mutluluk duyanlar olduğuna göre gizlemek için mutlaka bir sebepleri vardı.

Neden tüm bu gizlilik?

Times of London, “Dünya Nüfusunu Frenlemek İçin Milyarderler Kulübü Toplandı” başlığını atarak toplantıyı ifşa etmişti. Ancak; “çok gizli toplantıda tartışılan konuların sağlık, eğitim ve en tartışmalı olanın ise küresel nüfus artışını yavaşlatmayı içeriyor” diye yazdı. Devamında ise detaylandırarak; “Katılımcılar Gates’ten ipuçlarını alarak, aşırı nüfusun bir öncelik olduğu konusunda hemfikir oldular. Böylelikle de zenginlerin öjenik hayali yükseliyor” ifadelerine yer vermişti.

Mayıs 2009’daki o gizli toplantıdan sonra Bill Gates aşılama ile ilgili yaptığı Şubat 2010’da ki TED sunumunda “Eğer yeni aşılar, sağlık hizmetleri, üreme sağlığı hizmetleri konusunda gerçekten harika bir iş çıkarırsak, dünya nüfusunu %10 veya %15 oranında azaltabiliriz…” diyerek o gizli toplantıda nüfusun azaltılması konusunun konuşulduğunu doğrulamışta oldu bir bakıma. Ancak Gates’in ifadesindeki oranlara göre, o tarihteki Dünya nüfusunun 680 milyon ila 1 milyar arasında mutlak azaltılması anlamına gelmektedir. Bu gün ise dünya nüfusu 2010 dan çok daha fazladır.

Okuyucular içinde bu rakamı fazla abartılı bulanlar olup “yok canım o kadarda dememiştir” deme yanlışlığına düşmesinler diye de, ultra öjenik Gates’in o sözlerini içeren açıklamasını TED resmi sitesindeki o konuşmanı da kaynağından paylaşıyorum. Oradan izleyebilirsiniz. Ancak alıntıladığımız sözlerinin geçtiği bölüm 4’üncü dakikadan sonra başlıyor. Dikkat çekici olan ise ultra öjenik Gates’in sunumunda verdiği rakamlara ilaveten “yeni aşılar” vurgusu yapmasıdır.